Obklad APE Loop Night 6.3x25
Code: 34812-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.05 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.4 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 63 mm |
| Series: | APE Loop |
| Dimension: | 6.3 x 25 x 0.84 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038644 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |