Obklad Azuvi Oxide Luxe Cooper 30x60 Mat. Rett.
Code: 191886Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 12.76 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Azuvi Oxide |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 8435382136030 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |