Obklad Bestile Nara Oliva 7,5x30
Code: 21371Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 15.25 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Bestile Nara |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.9 |
| Packaging: | 0,59 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Kov |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Nara Oliva |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |