Obklad Brennero Venus Solitaire Gold Visone 25x75
Code: 50340Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 3.4 kg |
| Color: | Hnědá, Zlatá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 750 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Brennero Venus |
| Dimension: | 25 x 75 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Luxusní zboží, Mramor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SOGV75 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |