Obklad Cerpa Cerámica Muro Tegna Gris 29,2x24,3
Code: 20195Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 243 mm |
| Width: | 292 mm |
| Series: | Cerpa Tegna |
| Dimension: | 29.2 x 24.3 x 0.9 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Skladba |
| Use: | Dekor, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Muro Tegna Gris 29,2*24,3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |