Obklad Codicer Basic Kayak White 17x33
Code: 21129Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.12 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 330 mm |
| Width: | 170 mm |
| Series: | Codicer Basic Kayak |
| Dimension: | 17 x 33 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,78 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Bas.Kayak White |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |