Obklad EdimaxAstor Concert Esagono Dec.Gold White 16,7x14,5 Matt.
Code: 211786Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.35 kg |
| Color: | Bílá, Zlatá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 145 mm |
| Width: | 167 mm |
| Series: | EdimaxAstore Concert |
| Dimension: | 16.7 x 14.5 x 0.9 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 20 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B238 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |