Obklad EdimaxAstor Concert Mosaico Ottagono White 30x30 Matt.
Code: 211790Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 1.66 kg |
| Color: | Bílá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | EdimaxAstore Concert |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 9 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika |
| Use: | Dekor, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | N3W3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |