Obklad EdimaxAstor Concert Silver Pinecone White 10x40 Matt.
Code: 211782Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.79 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | EdimaxAstore Concert |
| Dimension: | 10 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 24 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1VQ1 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |