Obklad EdimaxAstor Stones Dec. Blend Grey 30x60 Rett
Code: 24195Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 20.83 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | EdimaxAstor Stones |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Travertin, Vzory |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 945AT7 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |