Obklad El Barco Kalma Duna Arena Brillo 20x60
Code: 50279Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 17.45 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.3 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | El Barco Kalma |
| Dimension: | 20 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Kalma Duna Arena Brillo 20x60 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |