Obklad Elios Love&Decors Bloom 60x120 Ret.
Code: 51784Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 32 kg |
| Color: | Multicolor, Hnědá, Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Elios Love&Decors |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 set |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00H6AD3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |