Obklad Elios Tropical Grigio Lucido 20x20
Code: 28009Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 21.33 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Elios Tropical |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0992070 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |