Obklad Elios Tropical Grigio Lucido 6x25
Code: 28012Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 20.42 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Elios Tropical |
| Dimension: | 6 x 25 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0996B70 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |