Obklad Equipe Costa Nova Jolly White 1,2x20 Matt.
Code: 92806Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE EQUIPE COSTA NOVA 5X20 |
|---|---|
| Weight: | 0.04 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 12 mm |
| Series: | Equipe Costa Nova |
| Dimension: | 1.2 x 20 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 22063 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |