Obklad Equipe Country Graphite 6,5x40
Code: 16276Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.86 kg |
| Color: | Šedá, Černá, Antracitová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Equipe Country |
| Dimension: | 6.5 x 40 x 0.8 |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 21545 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |