Obklad Equipe Magical 3 Tirol Sky Blue 10,8x12,4
Code: 16373Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 25.38 kg |
| Color: | Šedá, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 124 mm |
| Width: | 108 mm |
| Series: | Equipe Magical 3 |
| Dimension: | 10.8 x 12.4 x 1 |
| Face: | Triangle (Trojúhelník) |
| Packaging: | 0,133 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Extravagantní |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 24451 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |