Obklad Equipe Magma Autumn 6,5x20
Code: 16580Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 13.6 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Equipe Magma |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.8 |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Břidlice, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 24963 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |