Obklad Grazia Formae Ang. Zoccolo D. Ecru 2x200 (ZOA600)
Code: 14537Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES FORMAE 13X26 |
|---|---|
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 11 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | Grazia Formae |
| Dimension: | 2 x 20 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ZOA600 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |