Obklad Grazia Formae Tinte Unite Agave 13x26
Code: 14523Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES FORMAE 13X26 |
|---|---|
| Weight: | 17.65 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.8 mm |
| Length: | 260 mm |
| Width: | 130 mm |
| Series: | Grazia Formae |
| Dimension: | 13 x 26 |
| Packaging: | 0,507 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | FZ9 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |