Obklad La Fenice Gate Perla 20x50
Code: 25896-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 15.83 kg |
| Color: | Béžová, Bílá, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | La Fenice Gate |
| Dimension: | 20 x 50 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |