Obklad Mirage Glocal Clear GC01 162X324 Sp.
Code: 182925Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL AND FLOOR TILES PRICE ON REQUEST |
|---|---|
| Weight: | 28.19 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 12 mm |
| Length: | 3240 mm |
| Width: | 1620 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 162 x 324 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 5,25 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | BWG4 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |