Obklad Naxos Lithos Mosaico Lithos Taupe 3D 32x80,5
Code: 13505Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 15.5 kg |
| Color: | Hnědá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 805 mm |
| Width: | 320 mm |
| Series: | Naxos Lithos |
| Dimension: | 32 x 80 |
| Packaging: | 1,29 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Mozaika |
| Use: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 99946 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |