Obklad Polis Volcano Etna Mos. Ins. Vesuvio 30,5x30,5
Code: 23181Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 13 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 305 mm |
| Width: | 305 mm |
| Series: | Polis Volcano |
| Dimension: | 30.5 x 30.5 x 0.95 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika, Mramor |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0041070/179 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |