Obklad Sant Agostino Dripart Drip Lines Bronze 7,3x29,6 Nat. Rett.
Code: 86006Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.7 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 296 mm |
| Width: | 73 mm |
| Series: | Sant Agostino Dripart |
| Dimension: | 7.3 x 29.6 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,99 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSADRBZ730 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |