Obklad Sant Agostino Dripart Maxi Class Calamine 30x34,5 Nat.
Code: 85999-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.52 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 345 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant Agostino Dripart |
| Dimension: | 30 x 34 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,63 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Mozaika |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAMCDCA34 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |