Obklad Sant Agostino Oxidart Decor Light 30x120
Code: 36422Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 7.9 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant'Agostino Oxidart |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAOXDLI30 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |