Obklad Sant'Agostino Oxidart Iron 60x60
Code: 22372Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 22.5 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Sant'Agostino Oxidart |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAOXIRO60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |