Obklad Sant Agostino Tetris Block Sand Mat 5x20
Code: 53173Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 19.75 kg |
| Color: | Oranžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Sant Agostino Tetris |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,4 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSABLOSM05 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |