Obklad Sant'Agostino Via Appia Beige 90x180 Vein Cut Nat
Code: 28325Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.53 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1800 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sant'Agostino Via Appia |
| Dimension: | 90 x 180 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Travertin |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | CSAAVCBG18 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |