Obklad Tonalite Arrow Marquinia 23x5 Matt.
Code: 28356Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14 kg |
| Color: | Černá, Antracitová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 50 mm |
| Width: | 230 mm |
| Series: | Tonalite Arrow |
| Dimension: | 23 x 5 |
| Face: | Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Packaging: | 0,29 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ARW23MA |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |