Obklad Tonalite Dart Greige 7x28
Code: 28717Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.83 kg |
| Color: | Šedá, Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 280 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Tonalite Dart |
| Dimension: | 7 x 28 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,42 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | DAR28GR |
| The item has been sold out… | |