Obklad Tonalite Diamante Listello Berlino Bianco 3x15
Code: 6258Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE DIAMANTE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 30 mm |
| Series: | Tonalite Diamante |
| Dimension: | 3 x 15 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | L/BER.BI |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |