Retro dlažba Tonalite Diamante Ottagonetta Bianco 15x15 Matt.
Code: 26317-2Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE DIAMANTE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Matný, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tonalite Diamante |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Style: | Retro |
| Face: | Octagon (Osmihran) |
| Packaging: | 0,94 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 3300 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |