Obklad Tonalite Gloss Bianco 10x20 Graffiti
Code: 29438Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.1 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Tonalite Gloss |
| Dimension: | 10 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | GLOGRA.BI |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |