Obklad Tonalite Metal Platinum 10x40 Carving
Code: 29465Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.67 kg |
| Color: | Šedá, stříbrná |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Tonalite Metal |
| Dimension: | 10 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Jednobarevné, Kov, Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | METCAR.PL |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |