Obklad Vogue System Interni Beige 5x20 Rett. (11SM252)
Code: 215940Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 13.89 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Mozaika |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 11SM252 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |