Obklad Vogue System Interni Giada Rete 10x10 (30x40)
Code: 149055Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 14.81 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 10 x 10 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Mozaika |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0011A541 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |