OLD ENGLAND Bath 20x20 (bal.= 1,2 m2) OE4
Code: OE4Related products
Product detailed description
8 mm
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 17.33 kg |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | OLD ENGLAND |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.2m2 |
| Hmotnost / m2: | 17.33kg |
| Abrasion resistance: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 30 |
| Use: | Dlažba |
| Brands: | CERAMICHE GRAZIA |
| Material: | Keramika |
| The item has been sold out… | |