OPORTO tile Decor Bianco 15x15 (pack=1m2) 14682
Code: 14682Related products
Product detailed description
A selection of decors in 1m2 pack (44 pcs)
- OPORTO 15x15 series
- Size 15x15
- Size Small
- Retro Style
- Material Ceramic
- Surface Gloss
- Location Bathroom, Kitchen
- Warranty 24 months
- Package weight 11,990 kg
Classics in a new coat. Romantic decors in a random selection will evoke a homely atmosphere. 44 random decors in the pack. It's up to your imagination how you put them together.

Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 11.99 kg |
| EAN: | 8429919031257 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | OPORTO |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.99kg |
| Character: | Mix vzorů |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |