Protiskluzová dlažba 41zero42 Mate Grigio 60x60
Code: 20395Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.37 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | 41zero42 Mate |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100046 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |