Protiskluzová dlažba 41zero42 Rigo White 5,5x35,5
Code: 20575Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.64 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 355 mm |
| Width: | 55 mm |
| Series: | 41zero42 Rigo |
| Dimension: | 5.5 x 35.5 x 0.8 |
| Packaging: | 0,923 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100233 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |