Protiskluzová dlažba 41zero42 Solo Grey Skirting 7,5x80 (sokl)
Code: 20602Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.43 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | 41zero42 Solo |
| Dimension: | 7.5 x 80 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 7 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Jiné, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100572 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |