Protiskluzová dlažba 41zero42 Superclassica SCB Chevron 20x80
Code: 69581Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.4 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | 41zero42 Superclassica SCB |
| Dimension: | 20 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101011 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |