Protiskluzová dlažba 41zero42 Superclassica SCB Mosaic MIX 30x30
Code: 69583Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.02 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | 41zero42 Superclassica SCB |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |