Protiskluzová dlažba APE Illinois Anti-Slip White 100x100 Rett.
Code: 34537Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 27.85 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 11.8 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | APE Illinois |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R12 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A038123 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |