Protiskluzová dlažba Cerdomus Effetto P. di Ostuni Grigio Natural 40x60
Code: 22262Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.88 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Cerdomus Effetto Pietra di Ostuni |
| Dimension: | 40 x 60 |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Břidlice |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 79483 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |