Protiskluzová dlažba Elios Tropical Bianco Exa 25x22
Code: 28025Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.97 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 220 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Elios Tropical |
| Dimension: | 25 x 22 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,37 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 099ES00 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |