Protiskluzová dlažba Flaviker Cozy Bark 20x120 RT
Code: 23988Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.41 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 1194 mm |
| Width: | 197.3 mm |
| Series: | Flaviker Cozy |
| Dimension: | 19.73 x 119.4 x 0.7 |
| Packaging: | 1,92 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0000476 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |