Protiskluzová dlažba Marca Corona Phase Dark 30x60 RT
Code: 19571Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 20.63 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Marca Corona Phase |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | F102 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |